Neodmysliteľná súčasť modernej architektúry. Je charakteristický vysokou pevnosťou, mohutným vzhľadom s nekonečnými možnosťami tvarovania. Jeho výhoda spočíva aj v samotnej povrchovej úprave.

Rozlišujeme:  ručne hladený betón, metličkový vzor (jemný, hrubý) alebo ich kombináciu – jemný metličkový vzor s hladkými krajmi a zaoblenými hranami.

Najdôležitejšia časť je samotná príprava. Debnenie zhotovujeme výhradne na mieru z kvalitných materiálov. Po zhutnení podložia následuje zhotovovanie dreveného šalungu podľa definovaného tvaru. Následuje uloženie železnej výstuže a záverečná kontrola pred vyliatím betónu.

Pri betónovaní používame betónové zmesi s najvyššími pevnostnými triedami ktoré sú odolné voči mrazom a vonkajším vplyvom. Vďaka precíznej ručnej práci vieme garantovať 100% výsledok. Samozrejmosťou sú zaoblené hrany ktoré zvyšuju životnosť a zamedzujú prípadnému odlamovaniu. Taktiež si môžete vybrať z troch možných veľkostí zaoblenia. Všetky úpravy robíme výhradne za čerstva bez dodatočného brúsenia alebo leštenia. Povrch dôkladne napenetrujeme a následne impregnujeme špeciálnym
NANO – shield  náterom čim dosiahneme samočistiaci efekt, predĺžime životnosť a zamedzíme vsiakovaniu nadbytočnej vody.

Viac realizácii nájdete v sekcii